Web sitemde yeni bir dönem…

İlk web sitemi 2006 yılında Büyük Ortadoğu Savaşı Romanımın çıkmasının ardından sınıf arkadaşım Ömür Yanıkoğlu ile birlikte hazırlamıştık. Bir taraftan kodları öğreniyor bir taraftan eğlenceli bir web sitesi hazırlamaya çalışıyorduk. Yıllar geçtikçe web sitesiyle ilgilenemediğim zamanlar oldu ve o zaman hazırladığımız web sitesi o zamanda kaldı. İlgilerimin değişmesi, romanın yerini fotoğrafın alması ile birlikte yeni bir web sitesi formatı ihtiyaca dönüştü.

Eski web sitemi düzenlemeye niyetlendiğimde çok fazla kendime güvenemedim. Köklü bir değişiklik gerekiyordu ve okul yıllarında hazırladığımız site hazır bir şablon değildi. Her bir harfine kadar kelime kelime kod yazdığımız bir siteydi. Köklü bir değişiklik yapabilmek için konuya hakim olmak gerekiyordu ve ne yazık ki yıllardır ilgilenmediğim için kendime güvenemedim.

Uzunca bir süre bekledikten sonra web sitesinin yenilenmesi kararını alarak uygulamaya koydum. Yoğunluğum nedeniyle yeni güncellemeleri de hızlı bir şekilde girebilmem için pratik, bir taraftan da modern ve dinamik bir arayüz ile yeni web sitemi yayınlamış bulunuyorum.

Web sitemin içeriğine; Başka bir yerde yayımlamadığım fotoğraflarımın da bulunduğu Portfolyo bölümünde fotoğraflarımı sergilerken, Blog bölümünde gerek fotoğrafa gerek hayata dair paylaşımlarımı sunmayı planlıyorum. Duyuru kısmında ise katılacağım etkinliklerle ilgili paylaşımlarım olacaktır. Sosyal Medya ve diğer web siteleriyle ilgili bağlantılar, iletişim ve takip pratikliği sağlayacaktır.

Yeni web sitemin hazırlanmasında katkıları bulunan arkadaşım Emin Özdemir’e ve Programcı Hakan Öksüz’e  teşekkürlerimi sunuyorum.  Paylaşım ve güncellemeleri sıklıkla yapacağım web siteme (www.emrebostanoglu.com) belli aralıklarla katılımlarınızı bekliyorum. Yorum bölümlerinden, web sitemle ve paylaşımlarımla ilgili görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.